Międzynarodowy Obóz Młodzieżowy

W dniach 24-30.07.2024 r. Polski Związek Kręglarski wspólnie z WNBA NBC – Międzynarodową Federacją Kręglarską oraz Klubem Kręglarskim Wrzos Sieraków, organizują w Sierakowie Międzynarodowy Obóz Kręglarski.

Obóz poprowadzi jeden z najlepszych trenerów kręglarskich świata – Miloš Ponjavić, który między innymi prowadził drużynę narodową Serbii podczas wygranych kilkukrotnie mistrzostw świata, od wielu lat jest trenerem czołowej drużyny klubowej świata – słowackiej Zeleziarne Podbrezova i jest aktualnym trenerem wspomagającym niemieckiej reprezentacji narodowej.

Program obozu jest bardzo napięty i gwarantuje mnóstwo testowych gier, analizę video a także integrację z zawodniczkami i zawodnikami kilku krajów, które będą uczestniczyć w obozie.

Zbieramy ochotników do udziału w obozie. Warunkiem podstawowym jest, że uczestnik/czka musi urodzić się w roku 2008-2009 oraz wpłata w wysokości 190 EUR na rzecz Polskiego Związku Kręglarskiego (na podstawie wystawionej faktury). WNBA NBC do każdego uczestnika dopłaca 110 EUR co zapewnia organizację pobytu (noclegi, wyżywienie) oraz zajęć sportowych.

Zbieramy chętnych do 16.06.2024 (z uwagi na limit miejsc decyzje o możliwości uczestniczenia w obozie podejmuje Komisja Szkoleniowa PZK SKK). Prosimy zgłoszenia wysyłać na adres: maciej.klaskala@pzkregl.pl