Zamówienia na koszulki sędziowskie

Zarząd SKK wspólnie z Kolegium Sędziów przeprowadza akcję zbierania zamówień na koszulki sędziowskie.

Podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu wśród sędziów, w kręglarstwie klasycznym, jednego wzoru koszulek, które pozwolą ujednolicić wygląd sędziów. Chcielibyśmy aby sędziowie wyróżniali się na naszych obiektach, podobnie jak to jest na arenie międzynarodowej.

Zwracamy uwagę, że zapisy o ubiorze sędziów w KRS zostaną zmodyfikowane w najbliższym czasie. Nie mniej dążymy do tego aby ubiór składał się z koszulki (wg wzoru na wizualizacji), czarnych spodni i butów sportowych.

Do 18.12.2020 r. zbieramy zamówienia poprzez dedykowany formularz, który znajduje się poniżej. Koszulki będą dostarczone do wskazanych w zamówieniu klubów i tam dalej dystrybuowane do konkretnych osób. Prosimy o wypełnianie formularza przez sędziów we własnym imieniu (na zasadzie – jeden formularz to zamówienie dla jednego sędziego). Na zamówieniu jest możliwość wybrania ilości 1 lub 2 sztuki (dla tych, którzy sędziują kilkudniowe turnieje i chcą mieć koszulkę zapasową). Prosimy o składanie zamówień w terminie abyśmy mogli cały proces zamówienia i dostawy zrealizować w styczniu.

Aktualizacja 11.12.2020 – z uwagi na dużą liczbę pytań „jak one wychodzą” – dodaliśmy rozmiarówkę (jest ona dostępna poniżej ale również w formularzu)