Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pzkregl/domains/pzkregl.pl/public_html/wp-content/plugins/styles/classes/csstidy/class.csstidy.php on line 854

Decyzja w sprawie wniosku Kapitana Sportowego o Rekordach Polski

W dniu 20.11.2020 r. Zarząd SKK PZKręgl. podjął decyzję w sprawie wniosku Kapitana Sportowego o przyznaniu dwóch Rekordów Polski. Wniosek został złożony na podstawie druków jakie wpłynęły w dniu 12.11.2020 r.

Zarząd NIE ZATWIERDZIŁ pozytywnie wniosku, z uwagi na czytelne w tym względzie zasady obowiązujące w Kręglarskim Regulaminie Sportowym cz.1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym względzie Rekordy Polski są uznawane wyłącznie w przypadku zawodów centralnych i międzynarodowych. Wyniki uzyskane przez zawodnika i zawodniczkę w przedstawionych dokumentach dotyczyły zawodów na szczeblu okręgowym i mogą jedynie być uznane jako Rekordy Okręgu (co jest zadaniem, w tych przypadkach, Zarządu Wielkopolskiego Okręgowego Związku Kręglarskeigo w Lesznie).

Zarząd SKK gratuluje Dominikowi Dutkiewiczowi (Start Gostyń) i Hannie Leciejewskiej (Polonia 1912 Leszno) uzyskanych rezultatów i życzy dalszych sukcesów sportowych.