Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pzkregl/domains/pzkregl.pl/public_html/wp-content/plugins/styles/classes/csstidy/class.csstidy.php on line 854

UWAGA !!! Uczestnicy MP Seniorów w Lesznie

Rośnie liczba zachorowań i aby w pełni bezpiecznie przeprowadzić Mistrzostwa Polski prosimy o BEZWZGLĘDNE stosowanie się do zasad, na jakich zawody zostaną rozegrane.

1. Na kręgielni można przebywać tylko w maseczkach.
2. Zaraz po wejściu na kręgielnię istnieje obowiązek zgłoszenia się do pomiaru temperatury. W przypadku stwierdzenie podwyższonej temperatury nie będzie można wziąć udziały w zawodach i należy opuścić kręgielnię.
3. Na kręgielni mogą przebywać tylko osoby aktualnie grające, przygotowujące się do gry i osoby, które zakończyły grę w bloku poprzednim. Maksymalnie na kręgielni może przebywać 12 zawodników/czek + trenerzy osób grających a także obsługa zawodów.
4. Można grać tylko kulami własnymi lub wypożyczonymi na czas gry (zawodnik/czka gra wskazanym kolorem kul). Kule muszą być przenoszone przez uczestników przy zmianie torów.
5. Po każdym bloku kule muszą być dezynfekowane.
6. Podczas zawodów obowiązuje całkowity zakaz udziału publiczności.
7. W niedzielnych półfinałach i finałach – jak wyżej.
8. Dekoracja będzie transmitowana online a bezpośredni udział w niej mogą wziąć tylko medaliści, obsługa zawodów i przedstawiciel PZKręgl.

Z uwagi na to, że bardzo zależy nam na utrzymaniu życia sportowego, prosimy o stosowanie zasad.

Maciej Kląskała
Przewodniczący SKK PZKręgl.