Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pzkregl/domains/pzkregl.pl/public_html/wp-content/plugins/styles/classes/csstidy/class.csstidy.php on line 854

Komunikat Sportowy na okres epidemii

Nasz kalendarz sportowy uległ całkowitej destrukcji. Powoduje to, że nie mamy możliwości trenować i rozgrywać zawodów, które były zaplanowane. Odwołane zostały również najważniejsze zawody dla Kadry Narodowej.

Z uwagi na tą sytuację zostanie opracowany całkowicie nowy plan przygotowań i powołań dla Kadr Narodowych. Zostanie to zrobione dopiero wówczas jak będziemy wiedzieć kiedy stan epidemii zostanie zażegnany i będziemy w stanie stworzyć zmodyfikowany kalendarz na sezon 2019/2020 i na nowy sezon 2020/2021, który będzie musiał być dopasowany do potrzeb organizacji przełożonych Mistrzostw Świata.

Nie mniej jednak zawodniczki i zawodnicy aby utrzymać odpowiednią kondycję i poziom sportowy powinni wykorzystać wszelkie możliwości, jakie dziś są dostępne. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Szefa Wyszkolenia PZKręgl.